Rondom Gees

Zaterdag 22 april 2017

Deelnemers 2017

      Ivm ons jubileum hebben we geen mensen teleurgesteld, en heten jullie allemaal welkom bij onze 10de Rondom Gees

             Je mag  aan de start verschijnen met een lege tank, en voor vertrek vullen met ECOMAXX-brandstof

                      Programmaboekje; inhoud en voorpagina

 

nr NAAM  LAND, WOONPLAATS BJ MODEL/TYPE  
1   Els Dekempe     Roksem 1897 Leon Bollee Voiturette  
2 Rudy Leblon   Roksem 1899 Leon Bollee Voiturette Race  
Matthias Klingele   Heiteren 1919  Cyclotracteur  
4 Gilles & Helene Geurinoni   Heiteren 1919 Cyclotracteur  
5 Ulrich Wesoleck       Castro-Rauxtel 1901 Clement  
6 Peter Langel     Bonn 1902 Clement B  
7 Henk van der Wal   Jubbenga 1903 Peugeot C  
8 Roel van Maarseveen   Dwingeloo 1903 Pebok de luxe  
9 Mike Wills   Rugby, Warwickshire 1903 Dreadnought  
10 Jan Hendriks    Lexmond 1903 Peugeot 2 1/2 hp  
11 Gerd Huismann   Hamburg 1903 FN  
12 Phillip Tooth   Stretchworth, Cambridgeshire 1904 Excelsior  Standard  
13 Geoff Hanson    Briggs North, Lincolnhire 1904 Minerva  
14 Jochen Kleine   Bielefeld 1904 Progress 3 hp  
15 Stany Wouters   Kalmhout 1905 FN   
16 Matthijs Lanting   Klazienaveen 1905 Eysink Tour  
17 Johan Beenen   Gorredijk 1906 Peugeot Z 2 3/4 hp   
18 Gerrit Miedema   Raerd 1907 Peugeot 3 1/2 hp  
19 Bill & Jane Phelps   Cardiff 1908 Triumph 3 1/2 hp  
20 Mark&Nel de Boer     Lottum 1909 Triumph Sidecar  
21 Christa Granzow-Lehmann   Driedorf 1910 The Wynn   
22 Bob Godfrey       St. Ippolyts, Hitchin Herts 1910 Triumph 3 1/2 hp  
23 Uwe Goedereis          Zöhne 1910 Triumph 3 1/2 hp  
24 Michel Steins             Essen Wildert 1910 FN  
25 Helmut Lehmann    Driedorf 1911 Magnat Debon  
26 Wim Schultze            Delden 1911 Alcyon Moto Legére  
27 Heiner Rohrwick       Osthofen 1911 Triumph free engine  
28 Kees Rens                    Galder 1911 Triumph Roadster  
29 Chris Dawkins            Shillington 1911 Triumph 3 1/2 hp  
30 Albert Groenenboom   Poortugaal 1911 The Champion Tourist  
31 Hans Devos   Baal 1911 Zenith Gradua   
32 Hans van Os   Oberlangen 1912 Leitch 500cc  
33 Kevin Hellowell       Sowerby Bridge 1912 New Hudson  Deluxe  
34 Ben Geraerts   Luykgestel 1912 Indian single cylinder  
35 Raymond Hudson       Winscombe, North Somerset 1912 Humber 2-speed  
36 Holger & Katrin Wegman   Torno 1912 Alcyon Moto Legere  
37 Geert de Boer            Lottum 1912 Zenith Gradua  
38 Wim te Kaat   Silvolde 1913 Douglas R  
39 Ronald Florens/Ann d'Hooge   Oostende 1913 Triumph Roadster  
40 Bernd Tafel                 Hum-Bockel 1913 Peugeot Paris Nice  
41 Harry de Boer             Gubbenvorst 1913 Williamson watercooled  
42 Baldur Klaas      Driedorf 1913 Royal Enfield 180 Sidecar  
43 Martin Schutte    Galder 1913 Sarolea 3 1/2 hp de luxe  
44 Nigel Fear            Radstock, Somerset 1913 Kynoch  
45 Johan Boevink   Hengelo (ov) 1913 Simplex PM  
46 Fred & Jeanette Hesselink    Vorden 1913 Bradbury chain-drive  
47 Kees de Jonge     Nieuwegein 1913 Bradbury belt-drive  
48 Ben Wieringa      Schildwolde 1913 Marshall Lily  
49 Wim & Gerrie Marsman       Lochem 1913 AJS Twin   
50 Nicole Masseurs   Essen 1913 Sarolea   
51 Holger Krüger   Buxtehude 1913 Douglas 2 3/4 HP  
52 Vincent Blake   Wokingham 1914 Triumph H  
53 Bälbel Dahms   Buxtehude 1914 Alcyon Motocyclette Tourist  
54 Hans Overveld   Halle 1914 Douglas B  
55 Peter Kuiper    Gees 1914 P & M Heavyweight  
56 Donald van Schravendijk      Den Haag 1914 Indian Big Twin   
57 Jan Tuenter        Meddo 1914 BSA K  
58 Timo Rohrwick       Gau Odernheim 1914 Royal Enfield Sidecar  
59 Carolien de Boer      Groet 1914 BSA 2-speed  
60 Chrit Haanen     Weert 1914 Humber 3-speed  
61 Peter Haanen      Weert 1914 Rover 3-speed  
62 Teddy Vogel      Ladenburg 1914 Alldays 3 1/2  
63 Jean-Marie Docquier       Den Haag 1914 FN  
64 Henk van der Veen     Ruinerwold 1914 Terrot Morette 3  
65 Jans Keizer     Koekange 1914 Royal Enfield  
66 Hans Dieter Springer        Bielefeld 1914 Wanderer  
67 Peter & Mariska Pietersma     Grootegast 1914 Simplex 3-sp Sturmey Archer  
68 David & Christine Pritchard   Hucclecote, Gloucester 1914 BSA K  met houten zijspan  
69 Ruud Jacobs   Jaarsveld 1914 Wolf 269 cc Villier tweetakt  
70 Erik Lanting   Klazienaveen 1914 Zenith Gradua  
71 Hans Vos    Appeltern 1915 Triumph H  
72 Geert Jan de Kater   Monnickendam 1915 Triumph H  
73 Gert Holmersma   Marum 1915 Harley Davidson  V-twin  
74 Paul Rogers    Menston,West Yorkshire 1916 Triumph H  
75 Kurt & Christine Harries    Syke 1916 Royal Ruby Russian  
76 Dirk Haerinck   Pittem 1916 Reading Standard  
77 Jasper Hooiveld     Emmen 1917 Triumph H  
78 Ingmar Pragt   Oosterhesselen 1917 BSA K  
79 Horst Kinkelbur   Hille 1917 NSU  
80 Bert Huising     Gasselternijveen 1917 Triumph H  
81 Jannes & Lies Huising   Rolde 1917 Indian Powerplus  zijspan  
82 Dik Toersen   Balkbrug 1917 Indian Powerplus  
83 Henk Schuttrups   Dedemsvaart 1917 Triumph H  
84 Remon Lanting   Klazienaveen 1918 Excelsior 18 Big X  
85 Peter Nick    Boppard 1919 Royal Enfield Sidecar  
86 Bernhard Grübner   Isenburg 1919 Coventry Eagle  
87 John Graal & Carla Mudde   Heemstede 1919 FN 385T  
88 Chris Bekkenkamp   Buinerveen 1919 Colibri Type lll  
89 Klaas Hylkema     Akkrum 1920 Bradbury V  
90 Michael Kretschmer   Schwarzheide 1920 Excelsior   
  Vincent Belgraver   Nieuw Roden 1919 Royal Enfield zijspan   
  Popko Hooiveld   Oosterhesselen   Preston